دسته‌بندی نشده

باکس های نورانی(Light Box) با شیشه سکوریت

باکس های نورانی(Light Box)

باکس های نورانی با شیشه سکوریت

پیشخوان های نورانی، صندلی های شیشه ای نورانی، استند های چشمک زن با رنگ های متنوع اشیاء هنری می باشند که فضای شما را زیبا و بی نظیر می نمایند.

این باکس های با عرض 450 میلی متر از نوع خاصی از شیشه سکوریت با لبه های تیزی گیری شده مناسب جهت نشستن ساخته می شوند. داخل این باکس های نورانی لامپ های رنگی با رنگ های متنوع مانند قرمز، سبز، طیف آبی روشن استفاده می گردد. متغیر بودن رنگ ها فضا را چشم نواز نموده و موجب زیبایی و ایجاد آرامش می گردد.

این باکس ها بنا به درخواست شما و نوع طراحی دکوراسیون فضای شما قابل طراحی می باشند همچنین ابعاد و آرم و نوع شیشه و ضخامت به درخواست شما قابل تغییر می باشد.

این باکس ها با شیشه سکوریت با کیفیت بالا و ایمن ساخته می شوند همچنین استفاده از شیشه مات در این باکس ها موجب می گردد که نور این باکس ها یک دست و زیبا باشد. همچنین این باکس ها ضد خش و در مقابل آتش سوزی ایمن می باشند. استفاده از این باکس ها در فرودگاه ها، نمایشگاه ها، سالنهای تئاتر، موزه، مکان رویداد و یا هتل ها، باکس های نورانی با شیشه سکوریت موجب ارتقاء طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین ایجاد محیطی منحصر به فرد و جذاب می گردد. همچنین در منازل و فست فود ها و رستوران ها جهت ایجاد فضایی زیبا استفاده از باکس های نورانی با شیشه سکوریت توصیه می گردد.
2 thoughts on “باکس های نورانی(Light Box) با شیشه سکوریت

پاسخ دهید