درب اتوماتیک

درب اتوماتیک، از طراحی تا اجرا از خدمات تهران شیشه می باشد، استفاده از بهترین انواع یراق، ریل و شیشه و همچنین استفاده از پرسنل متخصص در اجرا موجب تمایز خدمات تهران شیشه می گردد.

درب اتوماتیک چیست

درب اتوماتیک
درب اتوماتیک شیشه ای

این روز ها در ورودی هتل ها، مجتمع های تجاری، مجتمع های مسکونی و سایر مکان های پر تردد از درب اتوماتیک استفاده می گردد.

درب اتوماتیک معمولا بصورت ریلی ساخته میشود به طوری که حساس به حرکت می باشد این نوع از ورودی ها هنگام نزدیک شدن افراد بصورت خودکار باز شده و چند ثانیه پس از عبور فرد بصورت خودکار بسته می شوند.

بخش های تشکیل دهنده درب اتوماتیک

 

شیشه ثابت

این بخش از درب اتوماتیک شیشه های ثابت که داخل فریم قرار می گیرند این شیشه ها در دو طرف ورودی و به دیوار یا سایر سازه های ساختمان متصل می گردند.

شیشه متحرک

این شیشه ها همان بخش متحرک ورودی می باشند که با نزدیک شدن فرد به ورودی به حرکت در می آیند. این شیشه ها به یک ریل متصل می باشند و در بخش میانی ورودی قرار می گیرند.

این شیشه ها معمولا دارای دستگیره و قفل می باشند.

شیشه های ثابت و متحرک ورودی ها بصورت سکوریت ساده، رنگی، دودی برنز و با طرح آرم یا نام شرکت بصورت سند بلاست ساخته می شوند.

چشم الکترونیک

بخش الکترونیکی درب اتوماتیک می باشد که وظیفه تشخیص نزدیک شدن فرد به ورودی و صدور فرمان باز شدن و بسته شدن ورودی را به عهده دارد.

ریل

برای فراهم نمودن امکان حرکت کشویی یک ریل در درب های اتوماتیک نصب می گردد و اتصال بخش متحرک و ثابت ورودی را به عهده دارد.

موتور

حرکت دادن بخش متحرک ورودی با کمک این موتور انجام می شود. این موتور ها دارای امکان تنظیم سرعت می باشند.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک نظم در باز و بسته شدن ورودی، کاهش اتلاف انرژی و… می باشد.

 

سپتامبر 21, 2017