رنگ کوره ای شیشه

فروش رنگ کوره ای شیشه

تهران شیشه ارائه دهنده رنگ کوره ای مخصوص شیشه تولید کشور فرانسه با قیمت مناسب و کیفیت مورد تایید اتحادیه اروپا

رنگ کوره ای مخصوص شیشه ساخت فرانسه بدون سرب می باشد و به محیط زیست آسیب نمی زند نیرو های خط تولید شما از خطر ابتلا به سرطان در امان خواهند بود.

این نوع رنگ جهت استفاده در شیشه های سکوریت لوازم خانگی، شیشه های صنایع روشنایی، شیشه های ساختمانی، تهران شیشه همچنین ارائه دهنده رنگ مناسب شیشه های خودرو می باشد.

دمای پخت این نوع رنگ کوره ای شیشه مناسب کوره های سکوریت، کوره های خم شیشه، و همچنین مناسب جهت تولید شیشه های لاکوول می باشد.

پوشش مناسب این رنگ و همچنین یکدست بودن و ایجاد سطحی صاف در قسمت رنگ شیشه باعث شده که در بخش تولید لوازم خانگی بسیار مورد استقبال قرار بگیرد.

این رنگ هم بصورت پاشش، هم با استفاده از غلطک و هم بصورت چاپ سیلک مورد استفاده قرار می گیرد و پوشش مناسب این رنگ باعث می گردد که در مصرف رنگ صرفه جویی گردد بطوری به ازای هر 10 متر مربع شیشه فقط یک کیلوگرم از این رنگ مصرف می گردد.

آماده سازی و استفاده از این رنگ بسیار ساده می باشد روان بودن رنگ باعث شده که چاپ سیلک شما با سرعت بالاتری انجام پذیرد و خرابی کمتر و تولید بهتری داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های این نوع رنگ پایه آب بودن آن می باشد. نظافت سالن چاپ شما و تمیز نمودن لوازم چاپ شما با کمک آب انجام می شود که موجب کاهش هزینه شما و همچنین عدم تماس با حلال های پایه روغن باعث کاهش خطر ابتلا به سرطان می گردد.همچنین پرسنل سالن چاپ خط تولید شما از بوی آزاردهنده حلال های پایه روغن خلاص می شوند.

سپتامبر 14, 2021