شیشه بین کابینتی طرح دار

در اینجا ما در مورد شیشه بین کابینتی طرح دار بحث می کنیم. ایجاد یک پس زمینه زیبا با طرح دلخواه شما در آشپزخانه ها برای بخش بین کابینت های بالا و پایین آشپزخانه فراهم شده است.

شیشه بین کابینتی طرح دار گل
شیشه بین کابینتی طرح دار گل

شیشه های بین کابینتی طرح دار تمام خواص شیشه های بین کابینتی را دارا بوده و ظاهری مجلل به پس زمینه شما می بخشد. بصورت خاص قابل اندازه گیری و سفارشی سازی می باشد. می توانید عکس مورد علاقه خود را انتخاب کرده و آن را به عنوان طرح بر روی شیشه بین کابینتی طرح دار چاپ نمایید.

شیشه های بین کابینتی طرح دار نمای خاص و زیبا برای فضای داخلی آشپزخانه شما و همچنین نمای بیرونی ایجاد می کند. جذابیت و سبک آن باعث می شود آن را برای نمایش عکس های عروسی ، پرتره ها ، تصاویر چشم انداز یا علائم شرکتی و سازمانی ایده آل کند.

شیشه های بین کابینتی طرح دار یک متریال عالی برای دکوراسیون آشپزخانه است. می توان از آن به روش های مختلفی هم برای اماکن مسکونی و هم برای اماکن تجاری و اداری استفاده کرد.

شیشه بین کابینتی طرح دار میوه
شیشه بین کابینتی طرح دار میوه

آیا می خواهید یک تصویر گرافیکی را در پس زمینه بین کابینت های آشپزخانه خود چاپ کنید؟ از شیشه های چاپی سفارشی استفاده کنید. آشپزخانه های به سبک قدیمی شما با استفاده از شیشه های بین کابینتی طرح دار می توانند به شکل دلخواه شما تغییر کنند.

با توجه به اینکه این شیشه ها سکوریت می باشند و همچنین  می توانند بصورت لمینت شده تهیه گردند، دارای ایمنی و دوام بالا بوده، در مقابل رطوبت حرارت و ضربه مقاوم می باشند.

شیشه چاپی یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان پس زمینه، چاپ دیواری سفارشی، بلوک عکس شیشه ای، نمای فروشگاه، دیوار استخر ها، دیوار حمام و کابین دوش، فضای داخلی آسانسور ، درب ، مبلمان ، هدایا و غیره

برای مشاوره رایگان و سفارش با شماره های بخش ارتباط با ما تماس بگیرید.

شیشه بین کابینتی طرح دار
شیشه بین کابینتی طرح دار
فوریه 25, 2020