شیشه خم سکوریت

شیشه خم سکوریت

تهران شیشه ارائه دهنده شیشه خم سکوریت

شیشه خم سکوریت از طریق گرم کردن با استفاده از حرارت، خم شدن با ابزارهای اتوماتیک و خنک کننده سریع دست می آید، که علاوه بر خم شدن شیشه منجر به تولید شیشه سکوریت و افزایش قابل توجه قدرت مکانیکی و شکستگی احتمالی در دانه های کوچک می شود و بدین ترتیب آن را به یک شیشه خم ایمنی تبدیل می کند. امکان تهیه نمونه های کوچک جهت بررسی و تست شوک حرارتی، شکست، و… نیز فراهم می باشد.

این امکان برای شما فراهم می باشد تا انواع شیشه های خم در شکل های مختلف و اندازه های مختلف برای استفاده های صنعتی یا ساختمانی تهیه و مورد استفاده قرار دهید. شیشه های خم سکوریت در نرده های شیشه ای، پارتیشن های شیشه ای، نمای ساختمان ها، کابین های حمام، دیواره استخر ها و همچنین هود های آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

استحکام مکانیکی بالا به دست آمده از طریق خنک کننده به ما این امکان را می دهد تا قطعات شیشه خم سکوریت را با سوراخ ، برش و لبه سنگ خورده ارائه نماییم. دقت این کوره های خم ما را قادر می سازد شیشه های مناسب جهت پروژه های شما را بصورت خمیده و لمینت شده با لبه های با کیفیت بالا ارائه نماییم.

قیمت شیشه خم سکوریت

با توجه به اینکه شیشه سکوریت خم تمام ویژگی های

برای محاسبه قیمت شیشه خم سکوریت به پارامتر های ابعاد شیشه، ضخامت شیشه، شعاع خم نیاز است جهت محاسبه قیمت شیشه خم سکوریت با ارائه پارامتر های فوق از طریق کارشناسان تهران شیشه اقدام نمایید.

 

 

دسامبر 6, 2019