شیشه دوجداره

 شیشه دوجداره از محصولات تهران شیشه می باشد ای نوع شیشه در در و پنجره های دوجداره استفاده می گردد معرفی و مزایای استفاده از این نوع شیشه در این بخش توضیح داده خواهد شد.

شیشه دوجداره

شیشه دوجداره
شیشه دوجداره و پنجره دوجداره

پنجره دوجداره به پنجره‌هایی گفته می‌شود که معمولاً با نام پنجره عایق با قاب از جنس آلومینیوم یا pvc شناخته می‌شوند. این پنجره‌ها از نظر انتقال حرارت نسبت به نمونه‌های تک لایه سنتی (پنجره‌های فلزی) عایق‌تر هستند. پنجره‌های دوجداره بوسیله هوا یا دیگر گازها نظیر گاز آرگون برای کاهش انتقال حرارت جدا شده‌اند.

شیشه‌های دوجداره از دو لایه شیشه با ضخامت شیشه ۳ تا ۱۰ میلی‌متر یا بیشتر با فاصله ۵ تا ۲۵ میلیمتر ساخته می‌شوند. شیشه لمینت یا سخت شده ممکن است بعنوان بخشی از ساخت مورد استفاده قرار بگیرد. اکثر واحدها با ضخامت مشابه شیشه استفاده شده در دو قاب شیشه‌ای ساخته می‌شوند ولی کاربردهای خاص همچون کم کردن عایق صوتی یا کاربردهای امنیتی ممکن است به طیف وسیعی ضخامت برای ترکیب شدن در واحد مشابه نیازمند داشته باشند.

شرکت تهران شیشه ارائه دهنده شیشه های دوجداره در ضخامت های مختلف با گاز آرگون بصورت تمام ماشینی می باشد.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.

استفاده شیشه سکوریت در پنجره دو جداره

از مهم ترین فاکتورها برای پنجره های دو جداره نوع شیشه آن می باشد به طور کلی برای انتخاب شیشه مناسب چند فاکتور اساسی را باید مد نظر داشت عایق صدا وحرارت، رنگ و نوع شیشه، ان فاکتورهای مهم محسوب می شوند.

هرچه شیشه دارای ضخامت بیشتری باشد عایق های مناسبی است برای صدا و حرارت. و این از ویژگی های شیشه های سکوریت می باشد.

علاوه بر آن نیز با تنوع در شکل های شیشه های سکوریت و فرم دهی آنها خریداران و استفاده کنندگان از این نوع محصول این اختیار را دارند که با سلیغه خود متناسب با ظاهر ساختمان و همخوانی آن با پنجره ها از آن استفاده نمایند.

البته نکته قابل توجه در استفاده از شیشه های سکوریت در ساخت پنجره ها این است که خطر صدمه رساندن در صورت شکستن شیشه بسیار پایین می باشد.

قیمت شیشه دوجداره

مجموعه تهران شیشه تا توجه به حجم بالای تولید شیشه دوجداره بصورت روزانه امکان ارائه خدمات دوجداره با قیمت مناسب را برای شما عزیزان فراهم می آورد.
در صورت تمایل به دریافت قیمت شیشه دوجداره فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید. همکاران ما در اولین زمان ممکن جهت ارائه قیمت شیشه دوجداره با شما تماس خواهند گرفت.

سپتامبر 15, 2017