کاربرد های شیشه

سفارش شیشه سکوریت

به دلیل نحوه تولید شیشه سکوریت، هنگام شکست به جای قطعات بزرگ، به قطعات کوچک و ایمن تبدیل می شود. این نوع شکست به دلیل شباهت قطعات کوچه به تاس(dice) اصطلاحا “dicing” نامیده می شود.

این نوع شکست باعث می شود که شیشه سکوریت ایمن تر از شیشه های خام استاندارد باشد. به همین دلیل استفاده از شیشه سکوریت در محل هایی استفاده از شیشه خام ممکن است ایجاد خطر نماید، بیشتر می باشد.

در تولید شیشه سکوریت فرایند هایی به ترتیب شمال برش، تیزی گیری سوراخکاری، افکت، چاپ و سکوریت انجام می شود. اولین چیزی که باید بدانید این است که شیشه سکوریت شما به اندازه مورد نظر شما بریده خواهد شد. در حقیقت، قبل از آن که فرایند سکوریت بر روی آن انجام شود، شیشه را برش می دهیم، تیزی گیری و دیاموند بر روی آن انجام می شود. انجام برش، سوراخکاری و… بر روی شیشه های سکوریت به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

پس از آماده سازی شیشه در وضعیت خام، شامل برش، تیزی گیری، دیاموند، پولیش، سوراخکاری و ایجاد افکت های مربرط به نصب یراق، شیشه را در کوره سکوریت قرار داده و آنرا سکوریت می نماییم. پس از اینکه شیشه شما از کوره های سکوریت ما خارج می شود، برای جلوگیری از برخورد شیشه ها و ایجاد خط و خش با کمک چوب پنبه محافظ با فاصله در کنار هم قرار می گیرند. همچنین در صورت نیاز با کمک سلفون بسته بندی شده و در کنار هم بر روی قفسه ها قرار می گیرند.

شما می توانید اندازه، شکل، ضخامت و نوع لبه شیشه خود را مشخص و در سفارش خود اعلام کنید.
شما همچنین می توانید رنگ شیشه شامل سفید، دودی، برنز، آبی و… را هنگام سفارش خود انتخاب کنید.

پاسخ دهید